7

Сезон 17 започва на 17 май

Автор: forge - преди 5 месецa

MtsyswU.jpg

Сезон 17 ще започне на 17 май в стандартния час - 18 часа българско време, това обявиха Близард преди няколко дни.

Ето какви ще бъдат козметичните награди от Season Journey-то:
oZqrHdJ.jpg

С новия Сезон ще бъде пуснат и нов пач, който ще ни донесе 3 нови Тормент трудности, промени по някои от уменията на героите, търсачка в сандъка и още. Вижте пълния списък с промените в официалния сайт на този адрес.

Коментари: 7

+1

#1. от stefan55 преди 5 месецa

Този пет го даваха и преди няколко сезона..... Аман от тия
0

#2. от anton87 преди 5 месецa

Ако сезонът беше удалжен с цел да се подготвят по добре с нович значи не им се получи ,трябваха им още 2 десетилетия
тоя кап 150гр не разбраха ли че отдавна не е достатъчен и да го дигнат или да намалят малко дпс вместо да набъфят героите с2 допулните слота за рингове.
0

#3. от Alexander преди 5 месецa

Жалка история нямат хъс да направят некав различен пет дори и иконката е подобна на едни стари ! СРАМ
0

#4. от ThePeanut преди 5 месецa

Иконката не е подобна, същата е! Близард писаха, че ги пускат отново за да може, който ги няма да ги вземе...

В такъв случай и аз искам оригиналните крила от диабло делукс версията....
0

#5. от Zdravko преди 5 месецa

ThePeanut написа на 15/05/2019-16:29ч.:
Иконката не е подобна, същата е! Близард писаха, че ги пускат отново за да може, който ги няма да ги вземе...

В такъв случай и аз искам оригиналните крила от диабло делукс версията....
Аз също искам крилата ама те да не са луди да ги пуснат.
0

#6. от Zdravko преди 5 месецa

Те няма и за какво да работят по нещо което не им носи никакви "Приходи,Доходи".Защо поддържат все още Уаркрафта.Взимат си на месец от всеки по 20 $,от Диабло играчите какво взимат един гол ....
0

#7. от forge преди 5 месецa

Е, как да взимат, като те самите дори не си искат? :) В Китай като има магазин хората да си купуват бонус XP, сташ табове и други козметики, на тях да не би да им пускат нещо повече от колкото на нас?

Влезте в профила си, за да напишете коментар!