За Играта > Кланове и Общности > Здравейте прители.

kireto

Коментари: 77

+2
От kireto преди 4 години
След няколко несеца почивка от Д3 се завърнах.Казвам се Кирил от софия съм голям съм напрво ме е срам да си кажа.Гледам играта доста е променена но ми се иска да цъкам с Българи играя само HC и никога не съм играл SC.От София съм но след тежцко заболявване имам доста свободно време от М-Тел лошо им стана от мене ама няма как една седмица работим две болничи:)ккато и да е.
Казвам се Киро може да рзчитате на мене за ппомощ и всичко в ранките на разумнотрпо:_)
MrPresident

Коментари: 1297
Diablo Клан:
<D3BG>

+2
От MrPresident преди 4 години
Оздравявай Кире, дигай геройте, сайта си има клан - D3BG, има и тема в която може да кандидатсваш.

пп: Ако имаш ТЕЛК, не могат те уволнат или да ти намалят заплата, без изрично твое съгласие, така че кютай си :D

Коментарът беше редактиран от MrPresident на 09/04/2015 - 13:24ч.
vaskobgn

Коментари: 7841
Diablo Клан:
<D3BG>

0
От vaskobgn преди 4 години
kireto, Здравей!Ако искаш може да те добавим в Клана на този сайт.Само драсни 1 коментар в тази тема: http://www.d3bg.org/forum/showpost.php?groupid=2&catid=32&postid=4587 и ще оправим нещата.Поздрави и всичко най-добро ти пожелавам! :)

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 13 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93987 | Теми: 6158 | Потребители: 6344 | Най-новият ни потребител е: DouglasMicky