За Играта - Diablo 3 > Кланове и Общности > NoSeason Клан

IvoTzekovski

Коментари: 67

+3
От IvoTzekovski преди 5 години
Привет на всички o.O

Идеята на клана ( и без никакви лоши намерения към другите ) е да се съберем хора, които не вижтат смисъл от сезоните.

Изисквания няма, желание да има. Ако се посъберем повечко хора единственото, което ще се изисква е да сте активни.

Можете да пишете тук в форума или да си пуснете заявление директно в играта.Online съм вечер след 20часа и през почивните дни(тага можете да видите в профила ми).

Който желае да зоповяда и нека викне приятелите си, които не играят за много хора безмислените сезони ....
vaskobgn

Коментари: 7876
Diablo Клан:
<D3BG>

+1
От vaskobgn преди 5 години
Колега, успех с клана!Пожелавам ти бързо да се препълни! :P
azsambot

Коментари: 581

+1
От azsambot преди 5 години
Аз за предния сезон също бях много неактивен.За този обаче няколко неща ме накараха да го пробвам.
1.Wormwood-a за WD
2.Новия gem за EXP.
Така че въпреки начинанието с клана вземи да го пробваш ще вземе да ти хареса,мене ми хареса а имах по скоро негативни очаквания към сезон 2
IvoTzekovski

+1
azsambot написа на 18/02/2015-07:24ч.:
Аз за предния сезон също бях много неактивен.За този обаче няколко неща ме накараха да го пробвам.
1.Wormwood-a за WD
2.Новия gem за EXP.
Така че въпреки начинанието с клана вземи да го пробваш ще вземе да ти хареса,мене ми хареса а имах по скоро негативни очаквания към сезон 2

По начало цялата идея на сезоните не ми е ясна. Искаш нов старт правиш си нов герои. Като искат да добавят нови итеми просто го правят с следващия пач. Искат да реснат класациите ... ето измислиха някаква си "Ера". Така че не не мисля да пробвам сезоните, като нововъведенията ще стигнат и до не сезонните герои.

А относно гилда, като гледам интерес няма много голям, но все ще се съберем бавно бавно( за сега сме 3ма и си поцъкваме 8) )
Kotrag

Коментари: 231
Diablo Клан:
<D3BG>

+5
От Kotrag преди 5 години
Като цяло е крайно безсмислено да има 2377 БГ гилди , просто е не нужно това цялото деление на хора. И какво ,ще рече не сезона гилдия ? Особено при сегашното положение ( реално Д3 няма работеща гилд система а просто общ чат с хора и това са фактите ).

Без значение дали играеш сезон или не всички имате възможност да комуникирате помежду си. Предполагам ниския интерес се корени точно в това , нищо лично но просто идеята в самото си начало е лишена от платформа. Ако примерно правите да кажем ( "Late Night Guild " просто пример ) , ок тук има някакъв замисъл да се съберат хора имащи възможност да играят по едно и също време , но това в момента е просто ненужно ( надявам се ме разбирате правилно ).

Ако някога тази система се развие ( добавят се Guild предизвикателства / задачи който има смисъл да се изпълняват като гилдия , различни класации , бонуси за това че сте един отбор ) тогава вероятно , ще има смисъл да се събират играчи с различна насоченост ( макар като цяло това да е възможно в рамките на една такава структура с различни евенти където всеки се записва и показва желанието си в какво точно да участва ).

Но в момента такива системи няма и за жалост скоро едва ли ,ще има някакво развитие ( поне не до следващ expansion ).
Benifios

Коментари: 4655
Diablo Клан:
<Always High>

+2
От Benifios преди 5 години
IvoTzekovski написа на 18/02/2015-11:35ч.:
По начало цялата идея на сезоните не ми е ясна. Искаш нов старт правиш си нов герои. Като искат да добавят нови итеми просто го правят с следващия пач. Искат да реснат класациите ... ето измислиха някаква си "Ера". Така че не не мисля да пробвам сезоните, като нововъведенията ще стигнат и до не сезонните герои.

Ще ти поясня няколко неща относно сезоните, като не го приемай като заяждане, а като чисто информативно, понеже и сам казваш, че не си много наясно :)

1. Сезона - като цяли има за цел да се избегнат възможно най-много експлойти - което през първият не стана много, много, но като се има предвид зиро дог билда, който е от ванила - то няма да го имаш на един сезон.

2. Да даде "равен" старт защото разликата от 500 ли 200 пара е повече от явна. Също от материали, голд, джемове и т.н.

3. "Фреш старт" или както ти каза "нов старт" - е да ама на сезона почваш буквално от нулата все едно си с чисто нов акаунт. Нямаш бууст от парагон точки, пръстени за експи или амулет, който да ти дава пасив и стабилен демидж. Има хора, които това много им допада това.

4. Предоставят ти уникални ачивмънти, които само в определен сезон ще може да постигнеш. (За хората, които са фенове, това също ги стимулира)

5. Евентуално при пускането на сезон 3, ще бъдат променени доста от по-слабите сетове, както може би ще дойде сезонът с контент пач 2.2.0 - новите сетове, което ще го направи доста привлекателен, особено ако бъдат нещата първо отключени за сезон 3 само.
IvoTzekovski

+1
radiance написа на 18/02/2015-11:58ч.:
IvoTzekovski написа на 18/02/2015-11:35ч.:

Ще ти поясня няколко неща относно сезоните, като не го приемай като заяждане, а като чисто информативно, понеже и сам казваш, че не си много наясно :)

1. Сезона - като цяли има за цел да се избегнат възможно най-много експлойти - което през първият не стана много, много, но като се има предвид зиро дог билда, който е от ванила - то няма да го имаш на един сезон.

2. Да даде "равен" старт защото разликата от 500 ли 200 пара е повече от явна. Също от материали, голд, джемове и т.н.

3. "Фреш старт" или както ти каза "нов старт" - е да ама на сезона почваш буквално от нулата все едно си с чисто нов акаунт. Нямаш бууст от парагон точки, пръстени за експи или амулет, който да ти дава пасив и стабилен демидж. Има хора, които това много им допада това.

4. Предоставят ти уникални ачивмънти, които само в определен сезон ще може да постигнеш. (За хората, които са фенове, това също ги стимулира)

5. Евентуално при пускането на сезон 3, ще бъдат променени доста от по-слабите сетове, както може би ще дойде сезонът с контент пач 2.2.0 - новите сетове, което ще го направи доста привлекателен, особено ако бъдат нещата първо отключени за сезон 3 само.

Както сам каза на няколко пъти "на някой им допада". Въпрос на вкус казало кучето и се облизало по з*адника.Гилда за мен е място където да си намеря хора за парти.От последния ми гилд 50+ онлине само 2ма не сезонни от които единият съм аз :D Това ми е и идеята .... да се съберат хора на едно място който нямат желание да цъкат сезоните .....
MrPresident

Коментари: 1325
Diablo Клан:
<D3BG>

+4
От MrPresident преди 5 години
Kotrag написа на 18/02/2015-11:58ч.:
Като цяло е крайно безсмислено да има 2377 БГ гилди , просто е не нужно това цялото деление на хора. И какво ,ще рече не сезона гилдия ? Особено при сегашното положение ( реално Д3 няма работеща гилд система а просто общ чат с хора и това са фактите ).

Все пак ние сме доста голяма държава, с доста представители в диабло 3, и то всичките много добри, нормално е всяка гилдия да има по 100-200 представители от нашите играчи. Изненадан съм че Близард не са предприяли първи стъпки по превеждането на играта на Български език.

пп: Инструкция за четене на коментарите ми - четеш и гледаш аватара и си представяш как той изрича думите.

Коментарът беше редактиран от MrPresident на 18/02/2015 - 14:55ч.
IvoTzekovski

0
Мисията е неуспешна .... моля някой модератор да локне темата ... гилда го няма вече o.O

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 53 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: username

Най-активни днес: lordlosh, forge, Benifios, tERROR85, LionDance, ThePeanut, Necropolis

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95195 | Теми: 6208 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho