За Играта > Кланове и Общности > RNB Клан

azsambot

Коментари: 575

+16
От azsambot преди 5 години
Добър ден на всички представям ви най-новия клан в нашия форум.
RNB Retards Noobs and Bots
Изискванията на клана са:
1.Да бъркате често левия и десния бутон на мишката.
2.Тъкмо да сте завършили 70ти левел.
3.Да сте убили Матаел след около стотина безуспешни опита на Т1 и по ниска трудност.
4.Когато сте на Рифт в парти винаги да говорите с Орек преди всички останали да са си обрали loot-a.
5.Когато попаднете на gobo fields,по възможност да оставите всички гоблини да избягат.
6.Винаги да вземате shrine или pylon,без да имате nemеsis bracer.
7.Да късате нервите на останалите и да ги карате да полудяват със "знанията" си.
8.Да не може да убиете рифт гардиана в GR на време.
9.Винаги да използвате най неподходящите умения.
10.Когато сте в парти за убери, изчакайте всички да си изразходят машините и излезте.
11.Ако случайно влезете в парти с добри играчи които не са от клана по възможност демонстрирайте на 100% написаното от точка 4 до точка 10.

Ние ви предлагаме:
1.Уникална и неповторима атмосфера.
2.Игри които няма как да не бъдат "забравени".
3.Може да псувате спокойно наред и да отправяте всякакви заплахи и обиди.
4.Спам и тролене нонстоп.
5.Предмети които никога няма да ви бъдат полезни.
6.Титли,всяка седмица ще бъдат разпределяни следните титли:
а)Най-голям негодник.
б)Най-много мисскликове.
в)останалите ще ги измислим с течение на времето,варианти много.
7.Ако напуснете клана заради това че ви се струва слаб,или просто сте объркали къде натискате,не се притеснявайте винаги може да ви върнем,просто ще изгоним най-силния играч,ако няма място.
8.Винаги ще може да излизате от играта в най-неподходящия момент за всички.
9.Няма да ви се разсърдим ако задавате умни въпроси от типа на:Как да си пусна играта,От къде да я инсталирам,Ама аз трябва ли да имам РОС за да правя Баунтита и Рифтове,даже ще се радваме че задавате такива умни въпроси,а не тъпи въпроси от типа:Kridershot или Helltraper е по добре да използвам за GR.
10.Ще имате възможност да играете в най-якия клан в Света където общия парагон надали ще минава 100(какви са тя Габинатори и Алкаизери,некви слабаци).

Темата беше редактирана от azsambot на 11/02/2015 - 15:22ч.
vaskobgn

Коментари: 7841
Diablo Клан:
<D3BG>

+2
От vaskobgn преди 5 години
azsambot, успех с клана!Пожелавам ви да го препълните! :P
TorbalaN

Коментари: 280

+5
От TorbalaN преди 5 години
За 80% от хората това е клана мечта. Сигурен съм, че бързо ще се напълни. Успех :teeth:
Benifios

Коментари: 4616
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>

+1
От Benifios преди 5 години
Описанието кърти! :) Успех ! :)
CerberuS

Коментари: 1074

+3
От CerberuS преди 5 години
Усещам някаква ирония и несподелена болка от изминали преживявания :)
Krigbur

Коментари: 225
Diablo Клан:
<RoS777>

+2
От Krigbur преди 5 години
Пичове от RoS777, сори! Сменям клана!
emoyot

Коментари: 162

0
От emoyot преди 5 години
Това е моя клан!!!
azsambot

Коментари: 575

+11
От azsambot преди 5 години
Понеже има небивал интерес за присъединяване към клана мисля да покана официално следните съфорумци
1.Мишо Бирата(Forge),той е пръв че нали е шефче във форума и няма начин,даже го права клан лидер направо
2.Папа Бенедикт(radiance,Бени)първи офицер
3.Димчо Дебелянов(Dimcho),той също ще е първи офицер за да не се изпокарат пак за глупости с Бенедикта
4.Кака(Mdiabla)За по забавно може да го произнасяте и като футболиста Кака.Tя ще следи да се спазва лошия тон в клана като най-голяма и безотговорна
5.Цербера(Cerberus,НЕСПОКОЕН)както му и подсказва името ще гледа да ядосва всички и да ги увиква с цел да поддържа атмосферата в клана
6.Дъвката(Wrigli)Направо се махай от тия WQW,праим та Фелдмаршал че си най високия парагон.
7.Фетиша(azsambot,тоест моя милост) понеже имам фетиш към фетиш армията.Може и Бота да ми викате,аз ще ги уча да зациклят на едно място и да обикалят като алтави.И си сменям титлата във форума от Mummy на General of the fetish army.
8.Преторианеца(NP37OPUAN)Основния Хардкор Офицер ще научава всички как да мрът без време на хардкор
9.Другото Георги(olfilthy)също отговаря за провала на всички хардкор герои в клана
10.Васката(vaskobgn)Той ще бъде политкомисар,доколкото знам има досие в ДС,вербуван е още в деската градина 1989г малко преди преврата и то лично от Мишо Шамара с който има снимка в една социална мрежа.
11.Ядката(The Peanut)
12.Лан Кабела(rj45)
13.Оо неразумни Юрюде(Username)Той е на фаталната 13та позиция защото си е счупил първото намерено Кукри без да знае какво е бил намерил и от тогава късмета не го напуска,още не му е паднало второ такова.
14.Факса(РУМЕН,FAXIAN)
15....
Изтрещях вече,пък и нещо не съм измислил останалите които ще поканя.

Коментарът беше редактиран от azsambot на 11/02/2015 - 15:22ч.
Darksider

Коментари: 24

+1
От Darksider преди 5 години
Чувствам се привлечен към тоя клан. Запазете 1 място.8)
ThePeanut

Коментари: 424
Diablo Клан:
<RoS777>

0
От ThePeanut преди 5 години
Хахаха. Не бях се смял толкова днес. Освен с коментара на Наско(Darksider) относно как се играе с Варварина:
Цитат:
На 44+ на 6-та минута си на боса и после сантасе двамата

За 11-та точка от изискванията на клана отново идейка на Наско:

11. Когато сте в парти за убери, изчакайте всички да си изразходят машините и излезте.

Nice work!
Kotrag

Коментари: 217
Diablo Клан:
<D3BG>

0
От Kotrag преди 5 години
Цитат:
Кака(Mdiabla)За по забавно може да го произнасяте и като футболиста Кака.

Не скверни името на Рики Кака с подигравателния си тон , слагайки го там където не му е мястото , за това анихилирам без да мисля !!!

Иначе успех с проекта за гилдия забавлявайте се !

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 14 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93987 | Теми: 6158 | Потребители: 6344 | Най-новият ни потребител е: DouglasMicky