За Играта > Кланове и Общности > Търся клан!

Kaloyan94

Коментари: 6

+1
От Kaloyan94 преди 5 години
Здравейте! Търся си клан или с хора с които да играя ,по съм ориентиран към Хардкор-а. Активен съм ,рядко има дни които да не влизам. Дано някой клан да намери местенце за мен :). Не съм нов играч. Батъл тага ми е -> Draco#2778
Rainhard

Коментари: 12

+1
От Rainhard преди 5 години
Здравей ! Аднах те. Играя софткор, понеже след работа съм уморен и съответно по-разсеян. Принципно и аз си търся клан, понеже ми вече ми е скучно да играя сам. Ако има място някъде ме аднете :) Btag - Rainhard#2628
Benifios

Коментари: 4616
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>

+2
От Benifios преди 5 години
В нашият клан няма много хардкор играчи, но и двамата сте добре дошли, може да ме аднете чрез батъл тага - benifios#2988
Kaloyan94

+1
Е , все да се намират някакви, поне да не съм единствен :)
CerberuS

Коментари: 1074

+3
От CerberuS преди 5 години
Ако искаш лесно и бързо да намериш хора за игра влез в comunity чатовете в самата игра.Намира се до бутона с приятелите ти после натискаш find и се включваш в няколко comunita.Там постоянно има хора и няма никога да си никога сам.
Benifios

Коментари: 4616
Diablo Клан:
<Th3 Smurfs>

+1
От Benifios преди 5 години
Пратих ви покани :)
Kaloyan94

+1
CerberuS написа на 27/10/2014-13:52ч.:
Ако искаш лесно и бързо да намериш хора за игра влез в comunity чатовете в самата игра.Намира се до бутона с приятелите ти после натискаш find и се включваш в няколко comunita.Там постоянно има хора и няма никога да си никога сам.
Знам го това :) и благодаря за информацията , но целта е с българи да играя ,а не с някакви случайни типове дето пропускат всичко и само тичат и търсят определен айтъм. На мен ми е по приятно да играя по спокойно :D и да обирам всичко,да се чакаме един друг и винаги да сме заедно а не разделени!
forge

Коментари: 5137
Diablo Клан:
<D3BG>

+6
От forge преди 5 години
Ще използвам темата, за да промотирам за пореден път комюнитито на D3BG - "D3BG". Не е нужно да сме разделени на кланове с по средно 20-30 онлайн играчи, за да си намираме партита. Нека се съберем повече българи на едно място! :)

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 0 регистрирани потребители. Общо 13 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители:

Най-активни днес: forge, tERROR85

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 93987 | Теми: 6158 | Потребители: 6344 | Най-новият ни потребител е: DouglasMicky