За Играта - Diablo 3 > Кланове и Общности > Сбирка на клана

Benifios

Коментари: 4655
Diablo Клан:
<Always High>

+3
От Benifios преди 5 години
palavnicite написа на 27/08/2014-08:50ч.:
Явно среща септември няма да има.... Иначе идеята е много добра, и нищо не пречи да си я организираме сами (за всички кланове....няма значение)
Винаги е приятно да се запознаеш с нови хора, нови контакти и т.н.

Точно ще започнат ладерите....всеки да вземе малко идей от колегите.... :) :) :)

Идеята е много хубава, аз лично с удоволствие бих се запознал дори с хората, които имам търкания, защото в доста от случаите сме се разбрали грешно именно заради това, че не сме се изразили правилно или е прочетено не както трябва. Има добри идеи и може да се направи нещо, успех на всички през новия пач и сезони. Също лек и спорен ден :)
rump

Коментари: 254

+1
От rump преди 5 години
palavnicite написа на 27/08/2014-08:50ч.:
Явно среща септември няма да има.... Иначе идеята е много добра, ...Винаги е приятно да се запознаеш с нови хора, нови контакти и т.н.
Наистина идеята е чудесна, но септември ще е търчане по училища и избори, за това по реалистично ми се струва сбирката да стане някъде към октомври месец :sneaky:
Marcho

Коментари: 28

+2
От Marcho преди 5 години
Искате дата? Ще ви дам дата!
Разбира се, на мен се падна честта да събера целия форум за по- лесно :D
Това кой ще дойде и кой не го оставете на коментаторите.
Кажете ми какво се иска от мен=> Ще Ви Бъде дадено!
Да се върнем на темата:
Първо цел на срещата- нека да знаем за какво се събираме!
Второ: Критерии на гостите и евентуална бройка
Трето: Дата- тя следва от първите две
Четвърто: Час- следва от датата
Пето: Място- Точно това следва от първите три
Шесто: Вместо да мислите толкова един път дайте лидерската титла за малко и се доверете.
Диабло Света мога да го събера без такива уговорки, но нали искате да направим нещо ЗАЕДНО!
Ето и малко извън темата:
град за начало София, може да е Бургас все тая... нека се разберем, останалото го оставете на мен! Средата: Стара Загора- повярвайте ми от личен опит! Те нямат подходящото място за такава неточна бройка хора- иначе с удоволствие! Там също има запазена зала за всякакъв тип събития.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 54 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: username

Най-активни днес: lordlosh, forge, Benifios, tERROR85, Neltharaku, LionDance, ThePeanut, Necropolis

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95196 | Теми: 6208 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho