За Играта - Diablo 3 > Кланове и Общности > Търся си клан

Diablo3fan

Коментари: 4

0
От Diablo3fan преди 4 години
линк

Не играя редовно, ако това не ви е проблем, пишете ми.

Коментарът беше редактиран от Diablo3fan на 16/11/2015 - 08:37ч.
youllsuffer

Коментари: 47
Diablo Клан:
<D3BG>

+1
От youllsuffer преди 4 години
Момчета и момичета, понеже и аз съм самичък в смисъл имам клан има пичове в него ама рядко влизат и няма с кой да играя а пък съм г/д редовен та ако някой има желание да играем нека пише имам 2 максимално облечени героя фармя без проблеми Тормент 10 Greater Rifts тага е Youllsuffer #2625
aroganten

Коментари: 2

+1
От aroganten преди 4 години
Търся клан. Играя предимно не сезонни герои. GameOn#2460
bloodeagle

0
От bloodeagle преди 4 години
Здравейте,
Първо се извинявам, ако тази тема не е най-подходящата за целта и че вероятно писанията ми ще звучат нууб-ски :>
От няколко дни имам Diablo-то и реших да потърся хора, с които да цъкаме (дори не знаех за съществуването на клановете). Геройчето ми все още е пошличко (wizard 12 level), но ако някой желае да куестим или пък да ме приюти в т.нар. клан, ще е гот. Инициали: TigerBG-2552 / линк
Все още не съм много активен, тъй като е леко скучно сам, а с приятели цъкаме Лига заедно, но ако някой е навит за Diablo, ще се уговарим кога да се бием с лошите (можете да ме откриете в скайп - pandora11).
Последно запитване: как се проверяват покани за приятелство/клан ?
KOMAP

Коментари: 861
Diablo Клан:
<BGN>

0
От KOMAP преди 4 години
Ако до 12 левел ти е скучно, което е не повече от 20-30 минути игра, по-добре не се занимавай изобщо с играта.
bloodeagle

+1
От bloodeagle преди 4 години
Тц! "Скучно" и "леко скучно" не носят тъждествен товар. Това, че предпочитам отборната игра съвсем не означава, че ще спра само защото поредния тесногръд буквалист критик (по "стандарт" за български форум) ме е "посъветвал" да го сторя.

В момента 0 потребителя разглеждат темата

Кой е Онлайн?

В момента онлайн има 1 регистрирани потребители. Общо 53 онлайн за последните 24 часа.

Онлайн потребители: Necropolis

Най-активни днес: lordlosh, forge, Benifios, tERROR85, LionDance, ThePeanut, Necropolis

Легенда: Администратор, Модератор, Почетен потребител, Потребител

Статистика:

Мнения: 95195 | Теми: 6208 | Потребители: 6008 | Най-новият ни потребител е: itsgosho